Denizli Yaşam Koçluğu

Bionerji Hizmeti

Denizli Bioenerji Hizmeti

Blog Single

İSTERSENİZ ULUSLARARASI ÜNİVERSİTE ONAYLI SERTİFİKALI EĞİTİMLERİMİZE KATILIP BİOENERJİ UZMANI OLABİLİRİSİNİZ, İSTERSENİZ SİZE ÖZEL SEANSLARARIMIZA KATILARAK SORUNLARI GERİDE BIRAKIP RAHATSIZLIKLARINIZDAN KURTULABİLİRSİNİZ.

Bioenerji’nin Türkçe karşılığı yaşam enerjisi hayat akımı, doğal enerji anlamına gelir. Bioenerji genel olarak sağlık alanında kullanılır. İnsan sağlığının enerji dengesi bozulduğu zaman vücudumuzda tıkanmalar meydana gelir. Çakralarda, enerji kanallarının tıkanmasıyla vücudumuzda bazı rahatsızlıklar oluşur. İnsan sağlığında bioenerjiyi kullandığımızda, rahatsız olan insan tekrar eski sağlığına kavuşur.

BİOENERJİ'NİN KAYNAĞI

Bütün canlılarda bu enerji mevcut. Evrenden bütün canlılara akan bir enerjidir. Evrenden gelen bu enerji insan aurasından çakralara geçer.

Çakralarımızı tıkayan nedenler, insanlarda aşırı stres, sinir, üzüntü, öfke gibi nedenlerden oluşur.

Bioenerji bedenimizde gözükmeyen nedenleri tedavi etmeye yöneliktir.

Çakralarda tıkanıklık olduğunda evrendeki enerji çakralarımıza ulaşamaz. Beyin ile çakraların arasındaki bağ zedelenir. Zedelenince de hastalıklar başlar. Bioenerji burada devreye girer. Bioenerji ile yapılan tedaviyle, negatif enerjileri vücuttan atıp yerine pozitif enerjilerin konulmasıyla gerçekleşiyor. Bioenerjist evrenden gelen enerjiyi doğru bir şekilde danışanına aktarır.

Bioenerji ile farkındalığın gelişmesi, bozuk düşüncelerin düzeltilmesi bilinçaltının temizlenmesi mümkündür.

Bununla beraber fiziksel rahatsızlıklarımıza da şifa oluyor. Bioenerji uzmanı danışanının vücudunda hangi rahatsızlıklar olduğunu anlayabilir.

Seans, danışana uzaktan yapılabileceği gibi yakından ellerini 05-30 cm uzaktan olmak kaydıyla uygulanır.

Seanslar rahatsızlığa göre seans aralığı değişebilir. Danışan, vücudundaki bioenerji akışını ilk seanstan sonra hissetmeye başlar. Ellerde ve ayaklarda karıncalanma, vücutta sıcaklık, soğukluk, sanki vücudunda hafif bir rüzgar esiyormuş gibi hissedebilir.

Bioenerji’nin kesinlikle yan etkisi yoktur. Evrende olan pozitif enerjinin vücudumuza aktarılmasıdır.

Dış nedenlerden ya da duygusal sebeplerden herkeste çakraların tıkanması olabilir. Bu tıkanıklıkların açılması, Bioenerji ile mümkündür.

Bioenerji’yi yaşayan herkese uygulanabilir. Hatta anne karnındaki bebeğe bile. Hayvanlara, bitkilere, yediğimiz yemeğe de uygulanabilir.

Bioenerji psikolojik rahatsızlıklardan insanlarla olan ilişkilerimize, karın ağrısından bel fıtığına, kadınlarda hormon bozukluğundan baş ağrısına kadar birçok hastalığımıza şifa olur. Çocuklarda sınav kaygısı, yetişkinlerde güven duygusu eksikliğine çok faydalıdır.

Bioenerji yapan kişilerdeki huzuru, enerjiyi, hayata pozitif yaklaşımlarını sizlerde fark edersiniz.

Eğitimi Al