Denizli Kurumsal Eğitimler

Bakanlık Onaylı Sertifika Programları

Denizli Kurumsal Eğitimler

Preloader
Dikkat! Eğitimlerimize Sürekli Olarak Yenileri Eklenmektedir. Aradığınız Eğitimi Bulamadıysanız Hemen Bizimle İletişime Geçin!

BAR VE RESTORAN SORUMLUSU

İşinizde Profesyonel Olun! Doğru sunum yapmayı, operasyonların nasıl yönetileğini, menü oluşturmayı, davet, parti gibi organizasyonların nasıl yönetileceğini öğrenebilirsiniz. Bar ve Restoran alanındaki becerilerinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz.
Eğitimi Al

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI

Kariyer uzmanı ve insan kaynaklarında ihtiyaç duyulabilecek bilgilere sahip olabilirsiniz. Mevcut becerilerinizi geliştirme fırsatını siz de şimdi değerlendirmelisiniz. Daha etkin ve daha başarılı olma şansınızı kullanmalısınız.
Eğitimi Al

KALİTE MÜHENDİSLİĞİ

TS EN ISO 9001:2015 standartlarında, katılmcıların yönetim sistemi yaklaşımını değiştirmeyi amaçlar. Teorik ve pratik bilgiler edinebileceğiniz EĞİTİM SETİ olarak sunulmaktadır.
Eğitimi Al

YENİDEN YAPILANMA UZMANLIĞI

İşletmelerin rekabet, sorumluluk, görev ve bakış açısıyla ilgili yeniden oluşumunu tamamlamayla ilgili eğitiminizi alın ve her sorunun üstesinden nasıl geleceğinizi öğrenin.
Eğitimi Al

STOK YÖNETİMİ

Stokları doğru yönetmek, firmaların ayakta kalmasını sağlayan en büyük etkenlerden biridir. Doğru ürün ve doğru zamanlama ile başarıyı elde etmek kaçınılmazdır. Tüm bunlara ulaşmak ise, stok yönetimi eğitimi ile mümkün...
Eğitimi Al

TEMEL BİLGİSAYAR EĞİTİMİ

Bilişim çağında olsak da çoğu insanın en büyük sorunların biridir bilişime ve teknolojiye ayak uydurmak. Kurumsal alanda ilerlemek istiyorsanız, bilgisayar eğitiminizin ne kadar önemli olduğunu unutmamalısınız!
Eğitimi Al

ÜST YÖNETİCİLİK DİPLOMA PROGRAMI

Pazarlama, Reklam, İletişim, İkna Uzmanlığı, Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim alanında eğitim ve uzmanlık kazandıran bu program hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.
Eğitimi Al